10Pcs Relay 946H-1C-5D 5VDC 946H-1C-12D 12VDC 946H-1C-24D 24VDC 6PINS 2A 946H 1C 24D 24V 5V 12V(946H-1C-24D 24VDC)
★★★★★ 4.4 93 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.bartels-sloten.nl
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
relayStop Signal Relays10Pcs Relay 946H-1C-5D 5VDC 946H-1C-12D 12VDC 946H-1C-24D 24VDC 6PINS 2A 946H 1C 24D 24V 5V 12V
  • relay
  • Stop Signal Relays
Model ENPNRMLEH
Brand Name ENPNRMLEH
Part Number ENPNRMLEH
Manufacturer ENPNRMLEH
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
93 ratings | 38 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (75)
4 stars
5% (5)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
11% (10)