HR73-5960-4 Hub Centric Ring - Pack of 4
★★★★★ 4.5 129 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.bartels-sloten.nl
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 75mm Overall Length
  • 73mm Outside Diameter
  • 59.60mm Inner Bore
  • 4 hubrings per pack
Brand Mr. Lugnut
Item Weight 2.4 ounces
Manufacturer Mr. Lugnut
Item model number HR73-5960-4
Package Dimensions 6.7 x 2.6 x 0.9 inches
Manufacturer Part Number HR7359604
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
129 ratings | 53 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (107)
4 stars
4% (5)
3 stars
2% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (13)